Datumi turnej
16,13km
800
- 1.611m
779hm
592hm
05:30h
- Kratek opis
-
Wir verlassen Murau und wandern in Richtung Laßnitzbach. Dann heißt es zunächst hinauf bis zum Taler Eck auf 1.642 Meter und dann - bergab - nach St. Lambrecht im Naturpark Zirbitzkogel-Grebenzen.
- Težavnost
-
srednja
- Ocenjevanje
-
- Pot
-
Murau (829 m)Diamantweg Zentrum der Karma Kagyü Linie0,0 kmMurau (809 m)0,3 kmLaßnitzbach2,7 kmProbst6,9 kmSankt Lambrecht15,8 km
- Najboljša sezona
-
janfebmaraprmajjunjulavgsepoktnovdec
- Najvišja točka
- 1.611 m
- Destinacija
-
St. Lambrecht
- Profil nadmorske višine
-
AvtorTurneja Etappe 05 Hemma Pilgerweg Route Admont uporablja outdooractive.com na spletni strani ..
GPS Downloads
Splošne informacije
Postanek za osvežitev
Kulturni/Zgodovinski
Obetavno
Več izletov v regijah
-
TourismusRegion Murau
1747
-
Naturpark Zirbitzkogel - Grebenzen
667
-
Murau
150